Menu / szukaj

Ambitna praca dla ambitnych ludzi!

Jeśli ktoś powie Ci, że jesteś perłą, na pewno możesz odczytać to, jako komplement! Już od wielu lat perły wywierają na ludziach ogromne wrażenie. Są symbolem transformacji, odrzucania stałych wzorców oraz wzrostu, rozwoju i wejrzenia w to, co sprawia, że to wszystko jest możliwe. Nie powinno więc dziwić, że biuro, które pomaga ludziom się rozwijać tak, aby mogli oni osiągać wyższe cele i dokłada wszelkich starań, by każdy z nich mógł znaleźć pracę na odpowiadającym mu poziomie, zdecydowało się na wykorzystanie „pereł” w swojej nazwie. To biuro to Pearl People!

Biuro, które dba o to, by każdy w Unii Europejskiej otrzymał szansę na wykonywanie takiego zawodu, w którego kierunku zdobywał wykształcenie. Nasza wizja to sprawnie funkcjonujący rynek pracy, na którym potencjał pracowników z wykształceniem na poziomie MBO oraz wyżej wykształconych pracowników z Europy, wykorzystywany jest optymalnie. Na właściwym miejscu, za właściwą kwotę i na właściwym poziomie! Jak to robimy? Pozwalając ludziom na wykonywanie takiej pracy, w kierunku której zdobyli wykształcenie oraz pomagając im w tym, by wciąż rozwijali się i realizowali swoje ambicje.

Masz wykształcenie na poziomie MBO lub wyższe i chcesz pracować w Holandii minimum 1 rok? W takim razie jesteś perłą, której szukamy! Ale także jeżeli szukasz najlepszych (technicznych) pracowników do swojej organizacji, posiadających minimum dyplom MBO, którzy znają język niderlandzki i przeszli dodatkowe szkolenia, chętnie się z Tobą skontaktujemy!

Pearl People inwestuje w kapitał ludzki. W Ciebie! Robimy to poprzez ułatwienie Ci zdobycia międzynarodowego poświadczenia wartości dyplomu (wymagamy dyplomu na poziomie MBO lub wyższym), a także poprzez dodanie Twoich nowych lub uzupełnionych kompetencji. Zarówno Twój dyplom, jak i doświadczenie są bardzo cenne. Razem z nami możesz rozpocząć swoją karierę w UE.

We współpracy z funduszem poświadczania wartości dyplomu oraz instytucjami kształcenia na terenie całej Holandii, oferujemy Ci mnóstwo możliwości. Obejmują one swym zakresem uczestnictwo w koniecznych szkoleniach zawodowych oraz naukę języka niderlandzkiego. A jeśli chcesz aspirować do stanowiska technicznego, może się okazać, że Twój przyszły pracodawca poprosi Cię o przedstawienie certyfikatu VCA. Także i to jest możliwe za pośrednictwem Pearl People!

Jesteś zainteresowany możliwościami naszej oferty szkoleniowej? Szukasz pełnej wyzwań pracy na poziomie odpowiadającym Twojemu wykształceniu (MBO lub wyższe)? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat Funduszu poświadczania wartości dyplomu, z którego chciałbyś skorzystać? Skontaktuj się z nami poprzez stronę www.pearlpeople.eu albo od razu się zarejestruj.

Stale jesteśmy zainteresowani kandydatami, którzy podążali jedną z dwóch wymienionych poniżej ścieżek edukacyjnych:

  • szkoła średnia, a następnie studia na uniwersytecie, poparte dyplomem.
  • szkoła zawodowa (albo jej odpowiednik w ramach przygotowań do konkretnego zawodu).

Oczywiście jeżeli ktoś skończył szkołę zawodową, a potem studia – kwalifikuje się tym bardziej.

Poszukujemy Pereł dla wielu naszych klientów!

1. ELEKTROMONTER K/M (MBO / POZIOM 4 / VCA / MONTER / BUDOWNICTWO / BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE / BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE)

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za samodzielną instalację, naprawę i konserwację (części-) instalacji.
  • Uruchamianie instalacji i przekazywanie ich do użytku.
  • Montowanie instalacji zgodnie z instrukcją „do wykonania” oraz z uwzględnieniem obowiązujących norm, przepisów oraz zaleceń zleceniodawcy.
  • Przeprowadzanie inspekcji końcowych.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych.
  • W razie konieczności – gotowość do wykonywania pracy w weekendy.

Wymagania

  • Wykształcenie elektrotechniczne, minimum na poziomie 4 MBO.
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód.
  • Samodzielność i zdolność do pracy w zespole.
  • Zdolność do kreatywnego myślenia i działania.
  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku montera instalacji elektrycznych w budownictwie, budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.
  • Podejście zorientowane na klienta i dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Posiadanie certyfikatów VCA i NEN3140 będzie dodatkowym atutem.

2. SPAWACZ K/M (MBO / POZIOM 3-4 / MIG / MAG / TIG)

  • Wykorzystanie techniki spawania produktów lub części, zgodnej z opisem/rysunkiem.
  • Przygotowanie do prac spawalniczych.
  • Kontrola jakości spawanych produktów.
  • Ewentualne świadczenie prac montażowych i/lub naprawczych.

Wymagania

  • Posiadanie certyfikatu VCA 1 E-018
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze na MIG / MAG / spawanie elektrodami / (135/136/111), TIG (141) oraz Combi TIG/ spawanie elektrodami (141/111)
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód
  • Co najmniej 4 lata odpowiedniego doświadczenia
  • LTS/MTS Metal

Ten post dostępny jest również w Holenderski (Nederlands)